Kontakt z twórcą bloga

Dawid Nawrocki

Skrajna 32e

05-091 Ząbki

Tel.: 793999275

e-mail: dawid@dawidnawrocki.pl

O czym jest blog?

Blog zawiera informacje na temat SEO, pozycjonowania stron internetowych, optymalizacji treści i innych zagadnień związanych z widocznością stron w wyszukiwarkach.

Na stronie można znaleźć między innymi:

  • Artykuły SEO: publikuje regularnie artykuły na temat bieżących trendów w SEO, zmian w algorytmach wyszukiwarek Google, a także praktycznych porad dotyczących optymalizacji stron internetowych.
  • Google: Na stronie dostępne są nowości, jakie wprowadza Google w swojej wyszukiwarce. Można dowiedzieć się tutaj, co niebawem trafi do Polski.
  • AI: W tej sekcji znajdziesz informacje ze świata AI, generatorów treści, zmian i wszystkiego co dotyczy sztucznej inteligencji.

Ogólnie rzecz biorąc, witryna dawidnawrocki.pl jest źródłem informacji dla wszystkich osób, które chcą poprawić widoczność swojej strony internetowej w wyszukiwarkach.

Kim jest twórca bloga?

Od przeszło siedemnastu lat z pasją zgłębiam tajniki pozycjonowania stron internetowych. Moją przygodę z SEO rozpocząłem od optymalizacji portali tematycznych – o grach, a później o kulturze. Do dziś jeden z nich plasuje się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania na frazę „recenzja”.

Obecnie skupiam się na pozycjonowaniu sklepów internetowych w języku polskim i niemieckim, a wizytówki Google to mój kolejny konik.

Z przyjemnością dzielę się wiedzą i doświadczeniem ze świata SEO, pomagając firmom osiągnąć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania i zwiększyć widoczność w sieci.

Skontaktuj się ze mną, jeśli:

  • Chcesz wymienić się informacjami
  • Szukasz pomocy w SEO