pexels andrea piacquadio 974911 scaledZakupy

Przez wiele lat wyszukiwarka Google umożliwiała nam odnajdywanie produktów dostępnych w sklepach znajdujących się w naszym otoczeniu. Teraz, za sprawą nowej funkcji nakładki produktów w wyszukiwarce Google, możemy również dokładniej dostosować wyniki wyszukiwania, uwzględniając lokalizację pobliskich sklepów.

Nie jestem pewien, kiedy dokładnie ta konkretna funkcja została wprowadzona, ale w przypadku niektórych produktów, po kliknięciu na nie w sekcji popularnych produktów, Google może teraz wyświetlić przycisk „w pobliżu”. Ten przycisk umożliwia nam filtrowanie wyników na podstawie lokalizacji sklepów, które mają dany produkt dostępny w magazynie.

To odkrycie zostało podzielone przez Khushala Bherwaniego, który opublikował przykład na platformie X. Pamiętaj, że jestem w stanie to odtworzyć, więc poniżej znajduje się zrzut ekranu dla lepszego zrozumienia.

Na lewym zrzucie ekranu widzisz ikonę „w pobliżu”, a po jej kliknięciu (jak pokazano na prawym zrzucie ekranu), możesz dostosować wyniki wyszukiwania, aby uwzględnić sklepy znajdujące się w okolicy.

Nakładka produktów Google w pobliżu sklepów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *