shopping 606993 1920

Google ogłosiło, że wprowadza innowacyjną funkcję wirtualnego przymierzania ubrań i produktów na modelkach. Ta zaawansowana technologia wykorzystuje generatywną sztuczną inteligencję, aby zaprezentować Ci ubrania na różnorodnych i autentycznych modelkach – tak donosi Google. Ponadto, Google udostępnił nowe filtry, które pomogą w precyzyjnym wyszukiwaniu odzieży.

Wirtualna próba jest naprawdę fascynująca. Google twierdzi, że dzięki swojej sztucznej inteligencji jest w stanie zrobić zdjęcie ubrania i „precyzyjnie odwzorować, jak ono będzie się układać, składać, przylegać, rozciągać oraz tworzyć marszczenia i cienie na różnorodnym zestawie prawdziwych modeli, którzy są w różnych pozach”. Firma ta podkreśla, że wybrała osoby w różnych rozmiarach od XXS do 4XL, które reprezentują różne odcienie skóry (zgodnie z skalą odcieni skóry Monka), różne kształty ciała, pochodzenie etniczne oraz typy włosów.

Funkcja ta będzie dostępna w Stanach Zjednoczonych dla takich marek jak Anthropologie, Everlane, H&M i LOFT.

Poniżej znajduje się animacja przedstawiająca tę technologię w akcji:

Wypróbuj w poście na blogu 1

Dodatkowo, wprowadzono nowe filtry, które mają na celu ułatwienie procesu wyszukiwania. Google informuje, że korzysta z nowych „algorytmów dopasowywania wizualnego”, które pozwalają zoptymalizować wyniki wyszukiwania na podstawie różnych parametrów, takich jak kolor, styl i wzór. W przeciwieństwie do tradycyjnych zakupów, nie jesteś ograniczony do jednego sprzedawcy – zobaczysz opcje pochodzące z różnych sklepów internetowych. Możesz znaleźć tę funkcję, dostępną na początek dla produktów na listach, bezpośrednio na stronach z wynikami wyszukiwania” – dodaje Google.

Poniżej przedstawiamy, jak to wygląda w praktyce:

Udoskonalenia Zakupów Google

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *