pexels rahul pandit 2119903 scaled

Google Search Generative Experience wzbogaca swoje funkcje o nowe doświadczenia, które pozwolą użytkownikom sprawdzić dostępność lokalnych produktów w sklepach. Według informacji przekazanych przez źródła związane z Google, firma testuje nową funkcję, która umożliwia przeglądanie stanu magazynowego sklepów na podstawie zapytań wyszukiwania.

Ta innowacyjna opcja ma na celu usprawnienie procesu zakupów dla użytkowników, którzy często szukają konkretnych produktów w swojej okolicy. Dzięki generatywnemu doświadczeniu Google Search będzie w stanie prezentować bieżące informacje o dostępności towarów w lokalnych sklepach, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji zakupowych.

Warto zaznaczyć, że funkcja ta jest obecnie w fazie testów, ale jej potencjał może okazać się ogromny. Jeśli zostanie wprowadzona na szeroką skalę, użytkownicy będą mogli szybko i wygodnie sprawdzać, czy konkretny produkt jest dostępny w ich najbliższym sklepie. To kolejny krok Google w kierunku personalizacji wyników wyszukiwania i dostarczania użytkownikom coraz bardziej szczegółowych informacji.

Google Search Generative Experience stale wprowadza nowe funkcje, aby ułatwić użytkownikom znalezienie potrzebnych informacji. Dodanie stanu magazynowego sklepów jest kolejnym krokiem w kierunku lepszej personalizacji i usprawnienia zakupów dla użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *