GMF

Google wprowadził nowy atrybut biznesowy, który umożliwia małym firmom wyrażenie swojej wielkości. Możesz dodać ten atrybut do profilu swojej firmy w Google, edytując swój wpis i wybierając odpowiednie opcje.

Aby to zrobić, przejdź do profilu swojej firmy, szukając jej w Google. Następnie wybierz opcję „Edytuj profil” w wynikach wyszukiwania lub w Mapach Google wybierz „Edytuj profil”, a potem „Informacje o firmie”. Następnie wybierz zakładkę „Więcej” i wybierz kategorię, którą chcesz zmienić. Obok nowego atrybutu wybierz „Tak” lub „Nie”. Po zaktualizowaniu atrybutów kliknij „Zapisz”.

Profil firmy w Google atrybuty małej firmy
Google Lokalna mała firma

Firma ogłosiła, że wkrótce Google wprowadzi więcej szczegółów do paneli wiedzy wyświetlanych w przypadku „wyszukiwań niektórych sprzedawców detalicznych”. Te panele będą zawierać informacje o aktualnych ofertach, zasadach wysyłki, zwrotach, obsłudze klienta oraz ocenach i recenzjach.

Wcześniej Google prezentowało znacznie mniej informacji w tych panelach. Google obiecuje, że panel wiedzy będzie dostępny dla większej liczby sprzedawców, co pozwoli uzyskać bardziej kompleksowy obraz ich działalności.

Przed kupcem

Google wprowadziło również rozszerzoną listę szczegółowych atrybutów związanych z parkingiem, które można dodać do profilu firmy. Nie jestem pewien, czy ta funkcja jest już dostępna we wszystkich firmach, ale warto sprawdzić podczas edytowania profilu swojej firmy.

Lista atrybutów parkingowych obejmuje:

  1. Bezpłatny garaż
  2. Bezpłatny parking
  3. Bezpłatny parking na ulicy
  4. Płatny garaż
  5. Parking płatny
  6. Płatny parking na ulicy
  7. Parkowanie samochodu

To ważne udogodnienie dla firm, które oferują różne możliwości parkowania.

Na razie funkcje są dostępne głównie w USA, ale na pewno niebawem trafią do nas.

Atrybuty parkowania w profilu firmy w Google

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *