search engine optimization 4111000 1920


Google ogłosiło wdrożenie systemu rankingowego „ukryte perełki”. Ta aktualizacja ma na celu promowanie treści z głębi forów dyskusyjnych, mediów społecznościowych i postów na blogach, które zdaniem Google Search zapewniają autentyczną zawartość opartą na osobistych przemyśleniach i doświadczeniach.

To własny system rankingowy, własny algorytm rankingowy, mający na celu znajdowanie tego typu treści, które Google uważa za „ukryte perełki”. Google poinformowało, że nie włączyło tej aktualizacji do aktualizacji pomocnej zawartości, ponieważ „ten cel lepiej działał jako ulepszenia w naszym podstawowym rankingu”.

Google początkowo poinformowało, że aspekt ukrytych perełek będzie częścią przyszłej aktualizacji pomocnej zawartości. Tak nie jest, powiedział mi Brad Kellett, starszy dyrektor ds. produktu i inżynierii Google Search. To własny algorytm, własny system rankingowy.

Google początkowo napisało: „Pomocne informacje często mogą znajdować się w nieoczekiwanych lub trudnych do znalezienia miejscach: komentarz w wątku forum, post na mało znanym blogu lub artykuł o unikalnej wiedzy specjalistycznej na dany temat”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *