chat 7767693 1920

Google aktualnie przeprowadza testy wprowadzenia przycisku o nazwie „Rozmowa z żywym agentem” w fragmentach wyników wyszukiwania. Wcześniej obserwowaliśmy, że Google umieszczał ten konkretny przycisk w lokalnych pakietach i panelach lokalnych, jednakże istnieje przypuszczenie, że to nowe podejście może obejmować także umieszczanie go w samych fragmentach wyników wyszukiwania.

Nie jest to standardowa praktyka, którą dotąd obserwowaliśmy. Przycisk ten zazwyczaj pojawiał się w kontekście wyników lokalnych, ale teraz zdaje się być testowany również w bardziej ogólnych wynikach wyszukiwania. Warto zauważyć, że tego typu innowacje mogą wpływać na interakcję użytkowników, umożliwiając im jeszcze łatwiejszy dostęp do pomocy na żywo bezpośrednio z wyników wyszukiwania.

Powyższa informacja została przedstawiona w oparciu o zrzut ekranu przedstawiający funkcję „Rozmowa z żywym agentem” w fragmencie wyniku wyszukiwania, udostępniony przez Shameema Adhikaratha na platformie X. To potencjalne ulepszenie może mieć znaczący wpływ na doświadczenie użytkownika, pozostawiając pytania dotyczące ewentualnych zmian w podejściu Google do integracji funkcji komunikacji na żywo w różnych kontekstach wyników wyszukiwania.

Google Chat With Live Agent Snippet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *