Zrzut ekranu 2024 03 4 o 19.26.26https://searchengineland.com

Tabela Okresowa Elementów SEO Search Engine Land (początkowo znana jako Tabela Okresowa Czynników Rankingowych SEO, gdy zadebiutowała w 2011 roku) to globalnie uznane i powszechnie stosowane narzędzie, które ma na celu pomóc zrozumieć istotne elementy skutecznej strategii SEO.

To źródło jest idealne zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z SEO, jak i dla klientów czy interesariuszy, pomagając im zrozumieć główne czynniki, które prowadzą do sukcesu przy utrzymaniu wysiłku przez dłuższy okres czasu. Znajdziesz tutaj 44 elementy SEO poukładane w grupy, które są objaśnione na stronie twórców.

Jeśli chodzi o SEO, istotne jest wykonywanie wszystkiego – i robienie tego dobrze. Wszystko jest ze sobą powiązane inaczej grozi nam wybuch jak w reakcji atomowej. Pełen artykuł wraz z opisem co i jak znajdziecie tutaj.

Ja wspominam o tym tylko dlatego, że jest to materiał, w który w dość zabawny sposób oddaje idę 44 czynników, które mogą rzutować na Twoją pozycję w rankingu Google. Przypomnę jedynie, że Google samo chwali się, że obecnie ma ponad 100 punktów 💯 rankingowych, które oczywiście częściowo zdradza częściowo nie. Tymczasem miłej lektury życzę .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *