GMF

W tym roku Mapy Google przedstawiły dokument ukazujący ograniczenia związane z zawartością generowaną przez użytkowników w Mapach Google. Teraz Google wprowadziło nowy proces odwoławczy w przypadkach, gdy egzekwowanie przepisów przez Google dotyczących postów i recenzji z tworzoną przez użytkowników treścią nieprawidłowe.

Nowy formularz odwoławczy jest dostępny tutaj i wyjaśnia, że Google „czasami usuwa treści, w tym posty i zmiany lub ogranicza dostęp do pewnych funkcji, gdy w Mapach, w wyszukiwarce oraz w innych usługach Google zostaną zidentyfikowane naruszenia zasad dotyczących treści generowanych przez użytkowników Map Google w Internecie.” „Jednak czasem popełniamy błędy” – dodało Google i dlatego wprowadziło ten formularz odwoławczy.

image 4

Google umożliwia odwołanie się od dwóch rodzajów ograniczeń treści:

  1. Odwołanie od usunięcia treści: Możesz sprawdzić stan swoich treści, w tym informacje czy zostały usunięte lub odrzucone z powodu naruszenia zasad, na swoim profilu w Mapach Google. Treść może być usuwana lub odrzucana, gdy bezpośrednio narusza nasze zasady lub gdy aktywność na koncie Google jest sprzeczna z naszymi zasadami. W większości przypadków naruszeń, masz możliwość odwołania się od usunięcia treści i śledzenia postępów odwołania na stronie profilu w Mapach Google.
  2. Odwołanie od ograniczenia dostępu do funkcji: Stan swojego konta Google, w tym informacje czy dostęp do funkcji został ograniczony z powodu naruszenia zasad, możesz sprawdzić w ustawieniach konta Google. Ograniczenie dostępu do funkcji może wynikać z naruszeń zasad lub publikowania treści łamiących te zasady. Jeśli dostęp do funkcji konta Google zostanie ograniczony, inne treści opublikowane przez to konto mogą również zostać usunięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *