Geminni


Google ogłosiło wczoraj swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie AI, nazwane Gemini, nazywając je najbardziej zaawansowanymi modelami AI do tej pory. Jest już wbudowany w Barda i jest testowany w SGE, Search Generative Experience.

Google już zaczęło eksperymentować z Gemini w wyszukiwaniu, „gdzie sprawia, że ​​nasze Search Generative Experience (SGE) jest szybsze dla użytkowników, z 40-procentową redukcję opóźnień w języku angielskim w Stanach Zjednoczonych, wraz z poprawami jakości”, napisał Google.

Google stwierdziło, że trafi to do innych usług, takich jak tradycyjne wyszukiwanie, reklamy Google, Chrome i inne produkty Google. Google powiedziało, że jest to kwestia miesięcy, a nie lat.

Ponadto Bard teraz wykorzystuje „dopracowaną wersję Gemini Pro do bardziej zaawansowanego wnioskowania, planowania, zrozumienia i nie tylko”. Google nazwało to „największą aktualizacją Barda od momentu jego uruchomienia”.

Gemini Pro z Bard będzie dostępny w języku angielskim w ponad 170 krajach i terytoriach, a następnie będzie się rozszerzać.

Google wyjaśniło, że na początku przyszłego roku Google wprowadzi „Bard Advanced”. Bard Advanced „daje Ci pierwszy dostęp do naszych najbardziej zaawansowanych modeli i możliwości – zaczynając od Gemini Ultra”, wyjaśniono.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *