adwords 793034 1920

Google Ads właśnie wprowadziło rewolucyjną nowość dla kampanii generowania popytu: narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, które umożliwiają szybkie i efektowne tworzenie grafik. Ten krok został ogłoszony przez Google, kładąc nacisk na to, że innowacyjne funkcje będą stopniowo udostępniane reklamodawcom na całym globie w języku angielskim, a wkrótce również w innych językach jeszcze w tym roku. W taki sposób Google pragnie przemycić płatne rozwiąznie AI do swoich usług, które też są w sumie płatne.

Według Google’a, to narzędzie AI stworzone specjalnie dla kampanii Demand Gen potrafi w kilku prostych krokach wygenerować grafiki o oszałamiającej jakości. Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka wskazówek od Ciebie, a program samodzielnie tworzy obrazy, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

W tym roku Google bardzo aktywnie promuje narzędzia oparte na sztucznej inteligencji w Google Ads, co nie jest zaskoczeniem.

Ginny Marvin, przedstawicielka Google Ads, dodała w dniu X: „Możesz tworzyć nowe obrazy, korzystając z wskazówek, lub wykorzystać już istniejące, dobrze działające elementy wizualne i 'generować więcej takich samych’, aby przetestować podobne opcje.”

Poniżej znajdziesz zrzut ekranu tego rewolucyjnego narzędzia do generowania grafik, które teraz dostępne jest w Google Ads.

Google Ads Generate Images Ai
Google Ads Generate Images Ai

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *