wordpress 589121 1920

WordPress 6.5 wprowadza natywne wsparcie dla elementu lastmod, poprawiając efektywność przeszukiwania przez wyszukiwarki.

To posunięcie usprawnia efektywność przeszukiwania przez wyszukiwarki, potencjalnie zwiększając widoczność witryny. Element lastmod: Kluczowy sygnał dla robotów przeszukiwarek Tag metadanych lastmod wskazuje ostatnią istotną datę modyfikacji strony internetowej, umożliwiając robotom przeszukiwarek priorytetowe planowanie i harmonogramowanie przeszukiwań.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na element lastmod w mapach witryn? Element lastmod wskazuje datę ostatniej istotnej modyfikacji strony internetowej. Te informacje pomagają wyszukiwarkom efektywnie ustalać priorytety i planować indeksowanie stron.

Wartość tagu lastmod polega na tym, że umożliwia wyszukiwarkom skoncentrowanie się na najbardziej aktualnej treści, co potencjalnie zwiększa widoczność strony w wynikach wyszukiwania.

Jak WordPress 6.5 obsługuje element lastmod?

Wydanie WordPressa 6.5 wprowadza natywną obsługę elementu lastmod w mapach witryn. Oznacza to, że WordPress automatycznie uwzględnia te metadane w mapach witryn, bez konieczności dodatkowej ręcznej konfiguracji przez użytkownika.

Dlaczego warto zaktualizować do WordPressa 6.5?

Zachęcamy właścicieli witryn do aktualizacji do wersji WordPressa 6.5, aby móc skorzystać z natywnej obsługi lastmod.

Ta aktualizacja zapewnia zgodność z najnowszymi praktykami i narzędziami SEO, co sprawia, że platforma staje się bardziej efektywna i przyjazna dla użytkownika. Zaleca się jednak, aby przed aktualizacją upewnić się, że nie ma konfliktów z wtyczkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *