event venue 1597531 1920

Google wprowadza istotną zmianę w swoim filtrze wyszukiwania, zastępując dotychczasowy termin „perspektywy” bardziej zrozumiałym dla użytkowników „fora”. Przedstawiciel firmy Google podkreślił, że ta nowa nazwa lepiej odzwierciedla treści, które użytkownicy szukają w sieci. Dzięki tej aktualizacji, użytkownicy mogą teraz precyzyjniej kierować swoje poszukiwania w setkach różnorodnych forów internetowych.

To jednak tylko niewielka część szerszej strategii Google’a, mającej na celu ułatwienie użytkownikom dostępu do różnorodnych perspektyw i doświadczeń w wyszukiwaniu internetowym. Wprowadzenie filtra „fora” ma na celu podkreślenie bogactwa i różnorodności treści dostępnych w sieci, umożliwiając użytkownikom bardziej osobiste i autentyczne doświadczenia w ich wyszukiwaniach.

Chociaż nazwa filtra uległa zmianie, treści wcześniej obejmowane przez kategorię „perspektyw” nadal będą dostępne dla użytkowników. Krótkie filmy, treści generowane przez użytkowników i inne warianty pozostaną widoczne w postaci karuzel, grup i standardowych wyników wyszukiwania.

Ta zmiana nie tylko ułatwi użytkownikom korzystanie z wyszukiwarki, ale także zwiększy klarowność i zrozumiałość dla tych, którzy chcą skupić się na treściach dostępnych na forach internetowych. Dzięki temu, osoby prowadzące fora lub aktywne na platformach takich jak Reddit będą mogły jeszcze łatwiej odnaleźć interesujące je treści.

Google Replaces Perspectives With Forums Filter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *